1 min

Polskie Miasta Przyszłości 2050 ze Złotą Nagrodą w konkursie "Liderzy ESG"

PMP 2050 - Złota Nagroda w konkursie "Liderzy ESG"
PMP 2050 - Złota Nagroda w konkursie "Liderzy ESG"

Mamy Nagrodę Złotą w konkursie "Liderzy ESG" w kategorii Program Edukacyjny za kampanię społeczną Polskie Miasta Przyszłości 2050! 2 grudnia 2021 r. w siedzibie Warsaw Stock Exchange (GPW) odbyła się uroczysta Gala Konkursu "Liderzy ESG", organizowanego przez #GPW, PwC oraz NN Investment Partners TFI. Spośród ok. 100 kandydatur wyróżniono 9 przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się innowacyjnym podejściem do tematyki #ESG.

Była to I edycja konkursu "Liderzy ESG", który skierowany jest do przedsiębiorstw realizujących wyróżniającą się strategię ESG, oferujących innowacyjne produkty i usługi pozytywnie oddziałowujące na środowisko, a także prowadzących skuteczne kampanie informacyjne i promocyjne w obszarze zrównoważonego rozwoju.

"Liderzy ESG" to nagroda, która przyznawana jest w trzech głównych kategoriach: Strategia, Innowacja oraz Program edukacyjny.

Partnerami konkursu są: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), Sieć Badawcza Łukasiewicz oraz Związek Banków Polskich (ZBP), z kolei partnerem medialnym "Dziennik Gazeta Prawna".