Hero Image
Award
2 min

Saint-Gobain z kolejną nagrodą CSR za projekt prospołeczny polskie miasta przyszłości 2050

 

Statuette

Polskie Miasta Przyszłości 2050 to program działający dokładnie w ten sposób. W kilkunastu wywiadach z ekspertami m. in. z dziedzin budownictwa oraz zrównoważonego rozwoju, próbowaliśmy dowiedzieć się jak będą wyglądały nasze miasta przyszłości za 30 lat. Na podstawie wiedzy, którą podzielili się nasi goście oraz za pomocą techniki foresightowej, udało się nam stworzyć raport, z trzema możliwymi scenariuszami funkcjonowania i wyglądu przyszłych aglomeracji. Przewidują one problemy, które mogą się pojawić, ale równocześnie sugerują rozwiązania, które mogą być powszechnie używane.

Serdecznie zapraszamy do zgłębienia tematu Polskich Miast Przyszłości poprzez wysłuchanie bardzo inspirujących wywiadów oraz do przeczytania naszych wniosków zawartych w raporcie, dostępnych na:

http://www.miastaprzyszlosci2050.pl/

Polskie Miasta Przyszłości 2050 to program działający dokładnie w ten sposób. W kilkunastu wywiadach z ekspertami m. in. z dziedzin budownictwa oraz zrównoważonego rozwoju, próbowaliśmy dowiedzieć się jak będą wyglądały nasze miasta przyszłości za 30 lat. Na podstawie wiedzy, którą podzielili się nasi goście oraz za pomocą techniki foresightowej, udało się nam stworzyć raport, z trzema możliwymi scenariuszami funkcjonowania i wyglądu przyszłych aglomeracji. Przewidują one problemy, które mogą się pojawić, ale równocześnie sugerują rozwiązania, które mogą być powszechnie używane.

Serdecznie zapraszamy do zgłębienia tematu Polskich Miast Przyszłości poprzez wysłuchanie bardzo inspirujących wywiadów oraz do przeczytania naszych wniosków zawartych w raporcie, dostępnych na:

http://www.miastaprzyszlosci2050.pl/