top employer polska 2020
top employer europe 2020
top employer global 2020
etyczna firma 2018

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy wizjonerami! Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Tworzymy produkty, które czynią przestrzenie, w których mieszkamy, pracujemy i podróżujemy bardziej komfortowymi i wydajnymi. Bazując na naszym 350 – letnim doświadczeniu wspólnie tworzymy rozwiązania lepszego jutra zabezpieczając przyszłość kolejnych pokoleń. Dołącz do nas i zrób o krok więcej niż wszyscy inni!

Jesteśmy pasjonatami! Wierzymy, że produkty, które wspólnie tworzymy mogą mieć realny wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi, w ponad 20 zakładach produkcyjnych i 60 punktach dystrybucyjnych w Polsce tworzymy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu. Dołącz do nas i przygotuj się na tworzenie rozwiązań zmieniających jakość życia każdego z nas!

Jesteśmy ludźmi! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szanujemy indywidualności i wspólnie dbamy o rozwój każdego z nas. Zapewniamy narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie rozwinąć Twój potencjał. Uczymy się i zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam podejmować wyzwania i realizować projekty, które przełamują granice. „Sky is the limit?” – my dotarliśmy na Marsa. Dołącz do nas i zastanów się jak pokierujesz swoją karierą mogąc czerpać z wiedzy ponad 170 tysięcy współpracowników w ponad 60 krajach na świecie!

Zobacz co możesz zyskać ?

  • universum 2015
  • przyjazna rekrutacja
  • najbardziej pożądani pracodawcy
  • karta różnorodności
  • GC