Multi Comfort - domy modułowe Eco Ready House i innych dostawców

Producenci rozwiązań rekomendowanych w programie Multi Comfort:

Program Multi Comfort to najwyższy standard budownictwa z procesem certyfikacji.

To doskonały wybór, jeśli chcesz projektować, budować, mieszkać - komfortowo. Zostaw wiadomość naszym ekspertom.
Kto jest administratorem Twoich danych? My, czyli Saint-Gobain Innovative Materials Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Szklanych Domów 2, 42-530 Dąbrowa Górnicza, KRS 92278. Kliknij i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych, a zwłaszcza celach przetwarzania i Twoich prawach.
pola wymagane

DOSTAWCY DOMÓW W PROGRAMIE MULTI COMFORT
SAINT-GOBAIN:

brawo domy pasywne

Grupa brawo

Firma wykonawcza budująca domy pasywne. Wspólnie zbudowaliśmy w 2014 roku jeden z bardziej rozpoznawalnych, modelowych domów pasywnych w Polsce.

Kompetencje naszego partnera potwierdza certyfikat Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego. Odwiedź stronę i zobacz katalog projektów:

KAPE

KAPE

Krajowy lider w zakresie audytów energetycznych. Główny partner procesu certyfikacji budynków na zgodność ze standardem Multi Comfort.

EcoHAUS

EcoHAUS

Firma specjalizująca się w produkcji drewnianych domów w systemie szkieletowym.

Elmot Modułowe Budynki Pasywne

Elmot Modułowe Budynki Pasywne

Firma wznosząca budynki niskoenergetyczne z wykorzystaniem technologii modułowej i szkieletu stalowego. Posiada własne zaplecze produkcyjne, w którym od 2012 roku powstało 496 modułów dla 15 projektów.

Abakon

Abakon

Firma z 15-letnim doświadczeniem w budowie domów z prefabrykatów keramzytowych. Specjalizuje się w projektach indywidualnych.

Daszer

Daszer

Firma projektująca i budująca drewniane domy szkieletowe.

NORTHOUSE

Firma wznosząca niskoenergetyczne domy z drewna w technologii paneli prefabrykowanych SIP. Zapewnia gwarancję 30 lat na konstrukcję domów. Współpracuje z pracownią projektową Domy z wizją. Odwiedź stronę naszego partnera.

domy multi comfort w polsce

... i cały czas powstają kolejne!