Swisspacer

Swisspacer_baner

ciepłe ramki dystansowe

SWISSPACER

SWISSPACER założona w 1998 roku firma obecna na całym świecie, lider innowacji w dziedzinie ciepłych ramek dystansowych do szyb zespolonych. Jej produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjnymi  i wyjątkową estetyką. Ofertę ciepłych ramek uzupełniają ciepłe szprosy wiedeńskie i dekoracyjne oraz innowacyjny komponent do wyrównywania ciśnienia w szkle izolacyjnym – SWISSPACER Air.  W Polsce marka SWISSPACER wchodzi w skład oferty produktów budowlanych Saint-Gobain Innovative Materials Polska sp. z o.o., a główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Gliwicach. Ciepłe ramki dystansowe SWISSPACER zostały zastosowane w wielu obiektach referencyjnych zarówno w Polsce, Europie oraz na innych kontynentach. W Polsce znajdziemy je m.in. w budynku Varso 1 w Warszawie, w kompleksie mieszkaniowym Yacht Park w Gdyni jak i Nobu Hotel Warsaw.


Zapraszamy na naszą stronę internetową

Swisspacer nowe logo
Swisspacer_spec

Ze SWISSPACER zaoszczędzisz 8,6% kosztów ogrzewania

Niezależny Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt obliczył wpływ ramki dystansowej w szybie zespolonej w oknach na ogólne zapotrzebowanie energetyczne budynków w różnych strefach klimatycznych. Do badania wybrano obiekty we Frankfurcie oraz w Helsinkach reprezentatywne dla stref klimatycznych obecnych w Polsce.

Ramka SWISSPACER Ultimate – najcieplejsza ramka dystansowa z oferty Swisspacer dedykowana do wymagających rozwiązań np. fasadowych. Bezkompromisowe ograniczenie strat ciepła przekłada się na wymierne korzyści dla użytkownika. https://www.swisspacer.com/pl/produkty/ultimate#swisspacer_ultimate_in_brief

Ramka SWISSPACER Advance – podstawowa ciepła ramka dystansowa. Łącząc zalety ciepłej ramki wraz z ceną jest korzystnym kosztowo rozwiązaniem dla wszelkich systemów okiennych. Nowoczesne okna z szybami dwukomorowymi korzystają z tych rozwiązań poprawiają parametr Uw jak i komfort użytkownika.

https://www.swisspacer.com/pl/produkty/advance

Szprosy wiedeńskie SWISSPACER – dekoracyjny element o identycznej strukturze jak ramki i doskonale się z nimi integruje. Nadaje oknu klasyczny styl a bogata kolorystyka pozwala na wiele ciekawych projektów charakterystycznej dla niektórych stylów architektonicznych.

https://www.swisspacer.com/pl/produkty/szprosy
 

Membrana SWISSPACER Air – wyrównująca ciśnienie w szybie zespolonej wynikające zarówno z różnic wysokości jak i wpływów klimatycznych.

https://www.swisspacer.com/pl/produkty/air

Co nas wyróżnia?

check-mark

Obniżenie współczynnika Uw okna = niższe rachunki

 

izolacja

Zniwelowanie mostków termicznych na krawędzi szyby – brak kondensacji i pleśni

 

folder

Ładna estetyka, matowa powierzchnia bez refleksów

 

list

Ciepłe szprosy wiedeńskie w identycznym designie

 

frost

Redukcja emisji CO2 oraz deklaracja EPD

 

eco

Równoległość ramek względem siebie w szybie dwukomorowej

 

Filter
Lokalizacja
from 
Results: 0