Saint-Gobain Glass

Nowy Rynek Poznań - realizacje

Nieograniczone możliwości szkła

Saint-Gobain Glass

Saint-Gobain Glass Polska to wiodący dostawca najwyższej jakości rozwiązań szklanych oferowanych w odpowiedzi na wysokie oczekiwania klientów w zakresie komfortu życia, piękna architektury i ochrony środowiska. Oferta Saint-Gobain Glass obejmuje szeroki asortyment szkła bazowego do wszelkiego typu zastosowań oraz nowoczesne produkty i rozwiązania szklane do fasad, okien i wnętrz.

Dzięki swoim niezrównanym właściwościom i parametrom, szkło Saint-Gobain Glass posiada wiele różnorodnych zastosowań – chroni przed hałasem, zimnem czy nadmiernym ciepłem, gwarantuje zwiększoną prywatność i bezpieczeństwo.

Szkło Saint-Gobain Glass to zdecydowanie rozwiązanie przyszłości – trwałe, piękne, ekologiczne i praktyczne, które stale rozwija spektrum swoich możliwości. To szlachetny materiał, który wprowadza harmonię do wnętrz, nadaje szyku fasadom, stoi na straży komfortu, zapewnia prywatność na życzenie i łączy wnętrza ze światem zewnętrznym.

Zapraszamy na stronę internetową

Saint-Gobain
Saint-Gobain GLASS - Magia szkła

O szkle powiedziano już naprawdę wiele. Jest punktem odniesienia dla architektów, zdobi najbardziej prestiżowe inwestycje w Polsce i na świecie, a także zmienia spojrzenie użytkowników na komfort, funkcjonalność i design. Przeszklenia GLASS bez wątpienia mają w sobie pierwiastek magiczny. A co istotne, udało nam się go sfilmować!

Rozwiązania Saint-Gobain GLASS

  • szkło na fasady - szkło Saint-Gobain Glass zapewnia elewacji wyjątkową estetykę przy znakomitej efektywności energetycznej. Do dyspozycji architektów, inwestorów oddajemy trwałe, bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania ze szkła przeciwsłonecznego, termoizolacyjnego, aby nadać wyjątkowy charakter każdego projektu czy to w budownictwie komercyjnym czy mieszkaniowym.

  • szkło do okien - szkło to najważniejszy element okna, który może znacznie przyczynić się do komfortu mieszkańców, oszczędności energii i ochrony. W zależności od potrzeb, wybór odpowiednich rozwiązań Saint-Gobain Glass pozwoli uzyskać optymalne właściwości okien, utrzymując przyjemną temperaturę w domu, jednocześnie oszczędzając energię.

  • szkło do wnętrz - to najlepszy sposób na kreowanie jasnych, wygodnych i bezpiecznych pomieszczeń. Oferujemy projektantom i użytkownikom szereg korzyści w zakresie dekorowania i projektowania do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w miejscach zamieszkania i zatrudnienia.

 

Wśród szklanych rozwiązań Saint-Gobain Glass szczególnie warto wyróżnić wysokowydajne szkło niskoemisyjne ECLAZ®, wysokoselektywne szkło przeciwsłoneczne z rodziny COOL-LITE®, szeroki wachlarz nowoczesnych produktów do wnętrz, takich jak szkło do kabin prysznicowych TIMELESS®, szkło ornamentowe, lakierowane, lustro ekologiczne MIRALITE® PURE czy szkło z efektem lustrzanym MIRASTAR® i MIRASTAR® REFLECT. Wśród produktów specjalnych na uwagę zasługuje linia szkła laminowanego STADIP®, szkło przyjazne ptakom 4BIRD®, szkło aktywne o zmiennej przezierności PRIVA-LITE® czy szkło grzewcze EGLAS®.

Co nas wyróżnia?

check-mark

Transmisja światła

 

izolacja

Komfort Termiczny

 

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

better acoustic

Akustyka

 

frost

Oszczędność energii

 

eco

Design

 

Filter
Lokalizacja
from 
Results: 0