Norton

Norton - top

Producentem wyrobów marki Norton jest Saint-Gobain HPM Polska, która oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów ściernych dla różnych zastosowań

NORTON POLSKA - SAINT-GOBAIN HPM POLSKA

LIDER BRANŻY MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH

Połączenie wieloletniego doświadczenia, badań oraz doskonalenia organizacyjnego sprawia, że Saint-Gobain HPM Polska jest solidnym partnerem.

Firma oferuje kompletny asortyment wysokiej jakości produktów przeznaczonych do aplikacji ściernych we wszystkich zastosowaniach przemysłowych. Wiodące marki oferowane przez Saint-Gobain HPM Polska: Norton, Norton Clipper, Norton Winter, One Bond.

Jako lider technologiczny, marka Norton zajmuje czołowe miejsce w przemyśle, oferując zaawansowane technicznie rozwiązania ścierne. Każdego roku firma inwestuje w badania i rozwój, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które rewolucjonizują przemysł. Ten silny nacisk na innowacyjność sprawia, że ciągle wprowadzane są nowe produkty Norton, zapewniające klientom unikalne korzyści.

Przejdź do strony

 

norton_1792x520
Norton - mid

Rozwiązania Saint-Gobain HPM Polska

Nowe technologie

Saint-Gobain HPM Polska inwestuje nie tylko w rozwój nowych produktów, ale również w doskonalenie technologii zastosowanych w już istniejących produktach Norton. Zarówno produkty będące w stałej ofercie marki Norton, jak i te wytwarzane na zamówienie są nieustanne badane, aby oferta Norton była nowoczesna i dopasowana do najnowszych trendów rynkowych. 

Eksperci

Doświadczenie marki Norton zapewnia nie tylko najlepsze dopasowanie produktu do aplikacji, ale również jest gwarantem jego skuteczności, bezpieczeństwa i najlepszych rezultatów. Umożliwia to nawiązanie partnerskich stosunków z Klientami, które są wzmacniane przez kompleksowe działania marketingowe podkreślające innowacyjność marki Norton.

Zaangażowanie

Norton to dużo więcej niż  światowa marka produktów ściernych, której ambicją jest być numerem jeden dla swoich Klientów. Inwestycje w długoterminowy rozwój technologii ściernej Norton wspomagają także Klientów w usprawnianiu ich procesów produkcyjnych.

Główne rynki:

  • Rynek konserwacji, napraw i remontów,
  • Inżynierski,
  • Budownictwo,
  • Blacharsko-Lakierniczy,
  • DIY.

Co nas wyróżnia?

check-mark

INNOWACYJNOŚĆ najnowsze technologie, ponad 300 nowych produktów w ofercie 2016,

 

izolacja

WYDAJNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ wszystkich naszych produktów,

 

folder

NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA potwierdzone certyfikatami ISO, OSA, OHSAS i FSC.

 

Filter
Lokalizacja
from 
Results: 0