1 min

Sukces Saint-Gobain Construction Products Polska - Kreator Budownictwa Roku 2021

Kreator Budownictwa Roku
Kreator Budownictwa Roku

Za nami finał konkursu Kreator Budownictwa Roku 2021. Tegoroczna edycja okazała się szczęśliwa dla Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Kapituła przyznała nam prestiżowe wyróżnienie we wszystkich kategoriach: osoba, firma i produkt.

Tytuł Kreatora Budownictwa Roku 2021 otrzymał Grzegorz Łastowiecki, zastępca dyrektora generalnego ds. sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.

W kategorii „Firma” Polska Izba Inżynierów Budownictwa nagrodziła spółkę Saint-Gobain Construction Products Polska, a w zestawieniu „Produkty i inwestycje” laureatem został system ociepleń ETICS weber.therm WM z wełną mineralną ISOVER Fasoterm 35.

Co to "Kreator Budownictwa Roku"?

Kreator Budownictwa Roku to tytuł nadawany osobom i firmom – a od jubileuszowej 10. edycji także produktom i inwestycjom, które wyznaczają najnowsze trendy, wnoszą wkład w rozwój polskiego budownictwa, a ich osiągnięcia w zakresie jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko stanowią wzór do naśladowania. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. W każdej z trzech kategorii tegorocznej edycji przyznano 18 tytułów.