Hero Image
Builder Awards

Saint-Gobain z nagrodami Builder Awards

Polski Herkules, Osobowość Branży i Budowlana Firma Roku to wyróżnienia dla Grupy Saint-Gobain przyznane podczas Gali Builder Award! To swoiste, coroczne święto branży budowlanej, w czasie którego na pierwszym planie stawiane są sukcesy polskiego budownictwa, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży.

„Sukces firmy zaczyna się od ludzi”

To słowa Joanny Czynsz-Piechowiak, Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie, która wczoraj podczas Gali Builder Awards została uhonorowana nagrodą Polski Herkules! 

Pani Prezes wierzy, że przepis na sukces to wykwalifikowany, działający w duchu wzajemnego zaufania, zespół. Wspiera liczne inicjatywy i kampanie realizowane przez Grupę i jej marki w Polsce, a działając we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej (CCIFP), promuje przedsiębiorczość i rozwój polskiej gospodarki w duchu zrównoważonego rozwoju. 

Tytuł i statuetka POLSKI HERKULES przyznawane są przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder Polska firmom, organizacjom oraz ich menedżerom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej, a także osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

 

 

OSOBOWOŚĆ BRANŻY
Wyróżnienie specjalne, przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych – osobowościom branży, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Laureatem tej prestiżowej nagrody został Marcin Nowara, Dyrektor Generalny Saint-Gobain Solutions Polska oraz Dyrektor Planowania Strategicznego Grupy Saint-Gobain w Polsce

 

 

Marcin Nowara pracuje w Saint-Gobain od 18 lat. Obecnie koordynuje proces planowania strategicznego Grupy w Polsce i przewodzi nowej organizacji Saint-Gobain Solutions, która łączy ofertę nie tylko wszystkich marek Grupy, ale również jej partnerów biznesowych i nowych startupów świadczących usługi dodatkowe. 
Realizuje strategię Saint-Gobain w zakresie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, dążąc do wykorzystania pełnej gamy rozwiązań Grupy w projektach budowlanych. Jako lider priorytetowo traktuje pracę zespołową i długoterminowe relacje. Śledzi trendy i szanse rynkowe w poszukiwaniu modeli i rozwiązań, które pozwolą zaspokoić obecne oraz przyszłe potrzeby klientów. W biznesie stawia na nieustanny rozwój jako warunek sukcesu każdej organizacji.  
Więcej o Saint-Gobain Solutions 

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
Wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika  „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia  w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji.