2 min

Saint-Gobain z certyfikatem Top Employer Global 2021

glass 600x400
glass 600x400

W tym roku Saint-Gobain po raz szósty z rzędu otrzymało certyfikat „Top Employer Global”. Tylko 16 organizacji na świecie otrzymało to wyróżnienie

Saint-Gobain z certyfikatem Top Employer Global 2021

W tym roku Saint-Gobain po raz szósty z rzędu otrzymało certyfikat „Top Employer Global”. Tylko 16 organizacji na świecie otrzymało to wyróżnienie.

Znak Top Employer nagradza najlepsze globalne firmy, analizując różne aspekty, w tym procesy kadrowe i rozwój kariery w każdym z krajów. Jest to odznaka przyznawana lokalnie według kraju, następnie regionu i wreszcie, poprzez akumulację, na poziomie globalnym.

 

Znak Top Employer Global 2021 został przyznany firmie Saint-Gobain dzięki 36 krajom, które obecnie otrzymały certyfikat:

Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Chiny, Kolumbia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Indie, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Malezja, Meksyk, Holandia, Polska, Portugalia , Rumunia, Arabii Saudyjska, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielkiej Brytania i Stany Zjednoczone.

Chile weszło do rankingu w tym roku, co oznacza, że może być uwzględnione w kalkulacji przyznania certyfikatu Top Employer w regionie Ameryki Łacińskiej, oprócz czterech innych nagrodzonych regionów: Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku, Europy i Bliskiego Wschodu.

Badanie przeprowadzone przez Top Employers Institute opiera się na kwestionariuszu dla każdego kraju, obejmującym ponad 400 praktyk związanych z warunkami pracy, które są audytowane, a następnie zatwierdzane.

Te praktyki HR są pogrupowane w 6 osobnych kategoriach: Steruj i Kształtuj (te dwie domeny badają nadrzędne strategie z perspektywy pracodawcy), Przyciągaj, Rozwijaj i Angażuj (te trzy domeny obejmują podróż pracownika) i wreszcie, Łącz (przechwytuje tematy) które jednoczą pracowników i tworzą poczucie przynależności do organizacji).

Related documents
Noty prasowe
Komunikat prasowy Top Employer Global 2021