Hero Image
Builder Ranking
1 min

Saint-Gobain Innovative Materials Polska Na Pierwszym Miejscu w Rankingu 100 Największych Producentów Branży Budowlanej

Trzy spółki Grupy Saint-Gobain w Polsce znalazły się na wysokich pozycjach w Rankingu Producentów Materiałów Budowlanych realizowanym w ramach projektu Build The Future.

Trzy spółki Saint−Gobain w Polsce znalazły się na wysokich pozycjach w Rankingu Producentów Budowlanych realizowanym w ramach projektu Build The Future.

Spółka Saint−Gobain Innovative Materials Polska rozpoczyna ten Ranking.

W pierwszej 30−tce znalazły się również Saint−Gobain Polska oraz Saint−Gobain Construction Products Polska.

"Pozycja lidera zobowiązuje, postrzegamy ją w kategoriach naszej mocy sprawczej i odpowiedzialności. Chcemy być liderem zrównoważonego budownictwa. Będziemy konsekwentnie wyznaczać trendy i realizować priorytety związane z naszym planem strategicznym Grow & Impact, ze szczególnym naciskiem na ESG, innowacyjność rozwiązań oraz cyfryzację." Joanna Czynsz−Piechowiak, Prezes Grupy Saint−Gobain w Polsce.

Ranking jest elementem projektu Build The Future zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem projektu jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych poprzez publikację pełnego, wiarygodnego i rzetelnego zestawienia dotyczącego pozycji finansowej liderów branży.

Zobaczcie BUILDER Rankig, edycja III:

Część 1. Generalni Wykonawcy - TUTAJ

Część 2, Producenci Materiałów Budowlanych - TUTAJ