Hero Image
Green Building
1 min

Saint-Gobain Głównym Partnerem Konferencji "Transition To Sustainability" Organizowanej Przez Czech Green Building Council.

Saint-Gobain głównym partnerem konferencji "Transition to Sustainability" organizaowanej przez Czech Green Building Council w dniu 22 lutego 2022.

Benoit Bazin

"Jako globalny gracz, producent oraz dystrybutor materiałów i rozwiązań dla budownictwa i przemysłu mamy jedną ambicję: być światowym liderem w dziedzinie zrównoważonego budownictwa.

Dlatego cieszę się i jestem zaszczycony, że zostałem poproszony o udział w roli prelegenta w konferencji "Transition to Sustainability" organizowanej przez Czech Green Building Council.

Temat tej konferencji jest sednem strategii Saint−Gobain i podzielę się z Państwem, w jaki sposób zamierzamy osiągnąć neutralność emisyjną jako firma oraz w jaki sposób Saint−Gobain wspiera branżę budowlaną w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

Opowiem nie tylko o naszej strategii, ale także przedstawię praktyczne przykłady naszych wysiłków i rozwiązań na rzecz zrównoważonego rozwoju, zarówno w celu przekształcenia naszej działalności - zminimalizowania naszego śladu - jak i zaoferowania innowacyjnych rozwiązań na rynku."  Benoit Bazin, CEO Grupy Saint−Gobain.

Program konferencji online i rejestracja