Saint-Gobain Solutions

Poznaj nakładkę REVIT z rozwiązaniami Saint-Gobain do projektowania 3D w BIM

Nakładka REVIT Saint-Gobain - ISOVER, RIGIPS, WEBER
Nakładka REVIT Saint-Gobain - ISOVER, RIGIPS, WEBER

 

Marki budowlane należące do Saint-Gobain w Polsce prezentują wspólną nakładkę na oprogramowanie Autodesk® Revit®, zawierająca trzy osobne zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER. Wspieramy architektów i projektantów w zakresie rozwiązań systemowych dostarczając gotowe narzędzia wspomagające pracę. Stworzona aplikacja to unikalne na rynku narzędzie posiadające tak szeroką gamę produktów i rozwiązań oraz szereg dodatkowych funkcjonalności usprawniających proces projektowania.

Aplikacja dla programu Revit, popularnego narzędzia BIM, umożliwiającego projektowanie z użyciem modeli 3D, zawiera bibliotekę rozwiązań obejmującą kompleksowy zestaw rozwiązań dla wszelkiego rodzaju budynków, izolacje termiczne, hydroizolacje, suchą zabudowę, rozwiązania dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych, dachów, stropów i podłóg, fundamentów. Rozwiązania budowlane Saint-Gobain na potrzeby projektantów opracowano z uwzględnieniem ich zastosowań, parametrów, zużycia materiałów w konkretnym projekcie.

Korzystanie z nakładki jest intuicyjne, stanowi ona dodatek do popularnego programu Revit firmy Autodesk, potentata w branży oprogramowania dla konstruktorów i projektantów. Wraz z nakładką udostępniamy też instrukcję, opisującą możliwości, które daje ona użytkownikowi, działanie modułów, sposób doboru systemów, filtrowania, czy dalsze opcje, jak np. wybór kolorów i wariantów.