Saint-Gobain Solutions

Nakładka ArchiCAD z rozwiązaniami Saint-Gobain dla projektantów już dostępna!

Nakladka_Saint-Gobain_isover_rigips_weber_960x540.jpg

 

Nowa nakładka dla programu GRAPHISOFT ArchiCAD wspiera projektowanie 3D w metodyce BIM. Została opracowana przez inżynierów i specjalistów z działu technicznego Saint-Gobain: Isover, Rigips i Weber. Nakładka ISOVER RIGIPS WEBER na oprogramowanie GRAPHISOFT Archicad®, została stworzona dla czterech wersji oprogramowania: 24, 25, 26 oraz 27.

Aplikacja zawiera bibliotekę produktów i kompleksowych rozwiązań obejmującą produkty i rozwiązania dla wszelkiego rodzaju budynków, izolacje termiczne, hydroizolacje, suchą zabudowę, rozwiązania dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych, dachów, stropów i podłóg, fundamentów. Rozwiązania i produkty budowlane Grupy Saint-Gobain opracowano z uwzględnieniem ich zastosowań, parametrów, wariantowości i zużycia materiałów.

Korzystanie z nakładki jest intuicyjne oraz przyspiesza proces projektowania dzięki dodatkowym funkcjonalnościom. Wraz z nakładką udostępniamy też instrukcję, opisującą możliwości, które daje ona użytkownikowi, działanie modułów, sposób doboru systemów, filtrowania, czy dalsze opcje, jak np. wybór kolorów i wariantów.