Saint-Gobain Solutions

MANUFACTURING BRIGHTER FUTURE - konferencja pod patronatem Saint-Gobain

Manufacturing_Brighter_Future_konferencja_patronat_Saint-Gobain
Manufacturing_Brighter_Future_konferencja_patronat_Saint-Gobain

 

W dniach 25-27.03 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja „MANUFACTURING BRIGHTER FUTURE”. W gronie partnerów wydarzenia poświęconego przyszłości lekkiego i zrównoważonego budownictwa nie zabraknie Saint-Gobain.

Krakowska konferencja MBF obejmie trzy dni merytorycznych dyskusji na temat poszukiwania zrównoważonych alternatyw dla tradycyjnego budownictwa, niskoemisyjnych materiałów przyjaznych mieszkańcom i planecie oraz roli lekkiego budownictwa modułowego w obliczu kryzysu klimatycznego, energetycznego czy wyzwań związanych z dostępnością surowców.

Drugiego dnia (26.03) zapraszamy uczestników koncerencji do udziału w prezentacji przedstawiającej nasz cel strategiczny – Making The World a Better Home. Trzeciego dnia (27.03) nasz ekspert Piotr Wereski, Kierownik Rozwoju Systemów PreFab i Inicjatyw Wspólnych Saint-Gobain, będzie współprowadzić wydarzenie towarzyszące – Factory Tour w DMDmodular w Skawinie. Firma DMDmodular jest jednym z czołowych producentów domów prefabrykowanych modułowych na polskim rynku, jej oferta jest dostępna na platformie Domum.pl działającej w ramach innowacji Saint-Gobain Solutions.

Wizyta u producenta domów modułowych będzie także okazją do wysłuchania wykładu wprowadzającego w świat technologii i rozwiązań dedykowanych domom prefabrykowanym i modułowym.