Hero Image
Habitat for Humanity - podsumowanie
1 min

„Buduj Dobro” - posumowanie działań fundacji Habitat for Humanity

We wrześniu, na zaproszenie śląskiego oddziału  fundacji Habitat for Humanity, uczestniczyliśmy w konferencji „BUDUJ DOBRO z Habitatem” podsumowującej spektrum działań tej fundacji na terenie Śląska. Spotkanie odbyło się w Dąbrowie Górniczej, w industrialnych przestrzeniach „Fabryki Pełnej Życia” i zgromadziło partnerów, darczyńców i przyjaciół Habitatu.

W ramach części oficjalnej odbył się panel dyskusyjny „Potencjał adaptacji pustostanów na cele mieszkaniowe na Śląsku – szanse i wyzwania”, a także uroczyste podziękowania dla najważniejszych partnerów.

Grupa Saint-Gobain została wyróżniona za dotychczasowe zaangażowanie i współpracę na rzecz wspierania osób w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie szereg inicjatyw, w tym wolontariat pracowniczy z udziałem naszych pracowników, którzy aktywnie zaangażowali się m.in. w remonty pustostanów. A przed nami kolejne projekty i spójny dla nas i fundacji Habitat for Humanity cel - budować świat, w którym każdy będzie mieć godne miejsce do życia.

Habitat for Humanity - Dyplom
top-left