Hero Image
Forum Biznesu Przyszłości
Saint-Gobain Solutions
2 min

Forum Biznesu Przyszłości - Saint-Gobain Solutions

27 czerwca w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie gościliśmy klientów Saint-Gobain w Polsce na całodniowej konferencji poświęconej wyzwaniom naszej branży w przyszłości oraz dyskusji jak wspólnie dostosować się do dynamicznych zmian na rynku w obszarze potrzeb konsumenckich i prognozowanych trendów społecznych, ekonomicznych czy technologicznych. 

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Saint-Gobain Solutions - nowej organizacji w Grupie Saint-Gobain – jej strategii i wizji rozwoju, podkreślając koncentrację na obszarze sprzedaży projektowej oraz rozwoju nowych modeli biznesowych oraz otwartości na innowacje zewnętrzne. W części spotkania brali udział  Patrick Dupin, CEO Regionu Europa Północna, Joanna Czynsz-Piechowiak – Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce i na Ukrainie oraz Alexandra Laugier, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej, prezentując najważniejsze cele Grupy w obszarze zrównoważonego budownictwa oraz premierowo nową platformę "Constructing a Sustainable Future", w ramach której Saint-Gobain będzie cyklicznie prezentować postępy w realizacji strategii zrównoważonego rozwoju w branży budowlanej.

Na zaproszenie Saint-Gobain Solutions w konferencji wzięli udział także znani eksperci zewnętrzni, m.in. Agnieszka Kalinowska-Sołtys – Prezeska SARP i wiceprezeska APA Wojciechowscy czy Radosław Kotarski znany popularyzator nauki, których prelekcje wzbudziły duże zainteresowanie oraz aktywną dyskusję wśród naszych gości.


„Forum Biznesu Przyszłości” to inauguracja spotkań z kluczowymi klientami w Polsce, które będą organizowane cyklicznie w kolejnych latach.

Image

Więcej na temat wydarzeń w naszej przestrzeni w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego na dedykowanej stronie

Przejdź do strony