Norton Polska - Saint-Gobain HPM Polska

Producentem wyrobów marki Norton jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o., która oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów ściernych dla różnych zastosowań. Połączenie wieloletniego doświadczenia, badań oraz doskonalenia organizacyjnego sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem.

LIDER BRANŻY MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH

Firma oferuje kompletny asortyment wysokiej jakości produktów przeznaczonych do aplikacji ściernych we wszystkich zastosowaniach przemysłowych. Wiodące marki oferowane przez Saint-Gobain HPM Polska:

Jako lider technologiczny, marka Norton zajmuje czołowe miejsce w przemyśle, oferując zaawansowane technicznie rozwiązania ścierne. Każdego roku firma inwestuje w badania i rozwój, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które rewolucjonizują przemysł. Ten silny nacisk na innowacyjność sprawia, że ciągle wprowadzane są nowe produkty Norton, zapewniające klientom unikatowe korzyści.

Nowe technologieSaint-Gobain HPM Polska inwestuje nie tylko w rozwój nowych produktów, ale również w doskonalenie technologii zastosowanych w już istniejących produktach Norton. Zarówno produkty będące w stałej ofercie marki Norton, jak i te wytwarzane na zamówienie są nieustanne badane, aby oferta Norton była nowoczesna i dopasowana do najnowszych trendów rynkowych. 

EksperciDoświadczenie marki Norton zapewnia nie tylko najlepsze dopasowanie produktu do aplikacji, ale również jest gwarantem jego skuteczności, bezpieczeństwa i najlepszych rezultatów. Umożliwia to nawiązanie partnerskich stosunków z Klientami, które są wzmacniane przez kompleksowe działania marketingowe podkreślające innowacyjność marki Norton.

ZaangażowanieNorton to dużo więcej niż  światowa marka produktów ściernych, której ambicją jest być numerem jeden dla swoich Klientów. Inwestycje w długoterminowy rozwój technologii ściernej Norton wspomagają także Klientów w usprawnianiu ich procesów produkcyjnych.

Główne rynki:

  • Rynek konserwacji, napraw i remontów,
  • Inżynierski,
  • Budownictwo,
  • Blacharsko-Lakierniczy,
  • DIY.

Co nas wyróżnia:

  • INNOWACYJNOŚĆ najnowsze technologie, ponad 300 nowych produktów w ofercie 2016,

  • WYDAJNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ wszystkich naszych produktów,

  • NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA potwierdzone certyfikatami ISO, OSA, OHSAS i FSC.

KONTAKT

Zobacz jak możesz się z nami skontaktować.

Dane dotyczące spółki oraz szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania przez nią danych osobowych można znaleźć na stronie www spółki.

HPM POLSKA ABRASIVES

Producentem wyrobów marki Norton jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o., która oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów ściernych dla różnych zastosowań.
ul. Norton 1 62-600 Koło, woj. wielkopolskie
Tel.: +48 63 261 71 00
+ Zaplanuj trasę