Hero Image
Warsztaty UNEP / GRID
1 min

Warsztaty UNEP Global Strategic Foresight

W dniach 23-25 października mieliśmy przyjemność być gospodarzem wyjątkowego wydarzenia: A Future for Planetary Health and Human Wellbeing 2023 EUROPE Workshop. Spotkanie odbyło się w naszej sali w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego przy Centrum Nauki Kopernik z inicjatywy UNEP Global Strategic Foresight, zorganizowane przy współpracy UNEP/GRID-Warszawa oraz przedstawicieli Komisji Europejskiej.

Wydarzenie zgromadziło uczestników z różnych zakątków Europy, którzy wspólnie rozważali kwestie zdrowia i ogólnego dobrostanu, a także wyzwania i trudności, które mogą nas spotkać w przyszłości na Starym Kontynencie.
 
Głównym celem warsztatów było nawiązanie międzynarodowej wymiany doświadczeń oraz przyjrzenie się długoterminowym perspektywom. To na pewno kolejny krok w kierunku budowy lepszej przyszłości, w której kondycja planety i zdrowie ludzi idą w parze.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i organizatorom za udział w tej inicjatywie, która przyczyniła się do wzbogacenia dyskusji na temat naszego wspólnego jutra. Otwarcie na perspektywy przyszłości to kluczowy krok w budowaniu lepszego świata, a to również cel który niezmiennie przyświeca Grupie Saint-Gobain.

 

Warsztaty UNEP / GRID
top-left

Więcej wydarzeń w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego na naszej stronie internetowej Kopernikańscy Innowatorzy