Hero Image
PPK - Polski Kongres Klimatyczny

Polski Kongres Klimatyczny już w marcu w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego

Tegoroczny Polski Kongres Klimatyczny odbędzie dniach 19-20 marca 2024 r. w Warszawie. Sesje tematyczne, spotkania, panele i wystąpienia, jak również wydarzenia towarzyszące będą miały miejsce na warszawskim Powiślu, w trzech budynkach jednocześnie, tj. w Hotelu Barcelo, w Centrum Nauki Kopernik i w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego, w tym w przestrzeni Saint-Gobain.

Udział w wydarzeniu to przede wszystkim szansa na zdobycie nowej wiedzy i kontaktów. Agenda Polskiego Kongresu Klimatycznego zakłada dwa dni debat na temat najbardziej aktualnych kwestii związanych z operacyjnym zarządzaniem zieloną transformacją, nową energetyką, finansowaniem inwestycji, ofertą nauki dla biznesu, roli biznesu w dochodzeniu do celów klimatycznych, digitalizacji w przyspieszeniu transformacji klimatyczno- energetycznej i innych zagadnień związanych z ochroną klimatu i środowiska, z udziałem praktyków.


Celem organizacji Polskiego Kongresu Klimatycznego jest utworzenie platformy wymiany doświadczeń integrującej interes publiczny z biznesem, w przestrzeni merytorycznej wskazanej przez środowisko naukowe.


Polski Kongres Klimatyczny skierowany jest do biznesu, sektora publicznego, jednostek samorządowych, instytucji finansujących, przedstawicieli przedsiębiorstw komunalnych, spółek skarbu państwa, przedstawicieli firm oferujących rozwiązania technologiczne, ubezpieczycieli inwestycji, ekspertów, pracowników naukowych i innowatorów, inwestorów, dziennikarzy i innych osób zainteresowanych tą tematyką. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej na ten temat: www.polskikongresklimatyczny.pl
 

Więcej wydarzeń w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego na naszej stronie internetowej Kopernikańscy Innowatorzy