Inżynieria cywilna i infrastruktura

Saint-Gobain - Inżynieria cywilna i infrastruktura

Inżynieria cywilna i infrastruktura

Rozwiązania Saint-Gobain, z uwagi na zastosowaną wiedzę techniczną, stosowane są w realizacjach wielkich projektów inżynieryjnych

Grupa Saint-Gobain dostarcza szeroką gamę produktów i rozwiązań przeznaczonych dla tych rynków: szklane elewacje, szkło ognioodporne oraz szkło z aktywnymi powłokami dla dużych projektów architektonicznych, siatki zbrojeniowe dla infrastruktury drogowej, zaprawy podłogowe czy też produkty do dekoracji, ochrony oraz izolacji elewacji budynków przemysłowych i użyteczności publicznej.

Saint-Gobain projektuje także całościowe rozwiązania dla sieci wodociągowych i kanalizacyjnych: systemy rurowe z żeliwa sferoidalnego, zawory przemysłowe i hydranty przeciwpożarowe, uzbrojenia drogowe oraz systemy do zbierania i odprowadzania ścieków i wody deszczowej.

Eko-innowacyjny produkt czy rozwiązanie to takie, które przyczynia się do redukcji zużycia zasobów naturalnych, zwłaszcza energii i wody w obrębie infrastruktury oraz / lub taki, który na przestrzeni swojego całego cyklu życia wywiera mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Saint-Gobain - Tamiza

Czy wiesz, że...

Saint-Gobain wyprodukowało, znajdującą się 42 metry nad Tamizą, szklaną podłogę Tower Bridge w Londynie

Saint-Gobain - Wieży Eiffla w Paryżu

Czy wiesz, że...

Szklana antypoślizgowa podłoga Wieży Eiffla w Paryżu powstała z okazji 125 rocznicy otwarcia obiektu i została wyprodukowana przez Saint-Gobain? Wspaniały widok na miasto oraz dreszczyk emocji gwarantowane.

Saint-Gobain - Rynki na świecie - Nasze marki

Zapoznaj się z naszymi markami

Przejdź do podstrony i dowiedz się więcej o naszych markach w Polsce