Oto przykłady naszych rozwiązań

Weber

Dom to miejsce, które przede wszystkim powinno kojarzyć się z komfortem. Tynk hydrofilowy weber.pas topdry z technologią AquaBalance wydatnie w tym pomaga, zapewniając wieloletnią ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki szybszemu wysychaniu elewacji, jest ona bardziej odporna na porastanie algami, grzybami, czy pleśnią, a co za tym idzie łatwiejsza w utrzymaniu. Zastosowana technologia AquaBalance wykorzystuje naturalne zjawiska fizyczne, w związku z czym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń chemicznych.
Weber

Ecophon

Każdy z nas ma czasami do wykonania zadania, które wymagają koncentracji i warunków, w których inne osoby nie przeszkadzają nam. Obecnie coraz mniej osób pracuje w osobnych pokojach, stąd ważne jest, by w biurze zapewnić korzystne warunki akustyczne do pracy wymagającej koncentracji i ciszy. W innych pomieszczeniach z kolei kluczowe są komunikacja i zrozumiałość mowy. Produkty takie jak: Ecophon Focus™, Ecophon Master™ czy Ecophon Akusto™ pomogą Ci osiągnąć komfort w pracy, lepsze warunki do wypoczynku, czy poprawną komunikację, tam gdzie to jest wymagane.
Ecophon

Rigips

Wykorzystując naturalny gips od lat budujemy zdrowe i nowoczesne środowisko życia i pracy. Ale jakość życia to też komfort akustyczny. Wiemy, że optymalna ochrona przeciwko hałasowi jest ciągłym wyzwaniem przy projektowaniu i realizacji budynków. Istotne są niezawodne i wydajne konstrukcje, dzięki którym bezpiecznie można osiągnąć cel. Systemy Rigips, z zastosowaniem akustycznej płyty gipsowo-kartonowej RIGIPS PRO AKU, opracowano tak, aby projektanci i wykonawcy mogli rozwiązywać problemy i spełniać wysokie wymagania użytkowników dotyczące komfortu akustycznego pomieszczeń
Rigips