Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce

W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 25 lat. Jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2018 roku wyniosła ponad 5 mld PLN.  

Do Grupy Saint-Gobain w Polsce należy 18 marek:

PRODUKTY DLA BUDOWNICTWA:

Building Glass PolskaGlassolutionsEcophonIsoverPAMRigipsSwisspacerVetrotechWeberLeca

ROZWIĄZANIA INNOWACYJNE:

SekuritSekurit TransportEnkapsulacjaAutover,  NortonPerformance PlasticsAdfors

MULTI COMFORT WEDŁUG SAINT-GOBAIN

Misją firmy Saint-Gobain jest tworzenie wspaniałych miejsc do życia i podnoszenie jakości codziennego życia ludzi. Tak zrodziła się koncepcja budynków w standardzie Multi Comfort. Standard Multi Comfort polega na projektowaniu, budowaniu i remontowaniu domów, biur, szkół, szpitali i innych budynków w sposób zapewniający wygodę, sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu i przyjazny dla środowiska. Mieszkańcy Polski mogą dowiedzieć się więcej na temat koncepcji Multi Comfort odwiedzając stronę www.multi-comfort.pl, lub wchodząc na portal Grupy Saint-Gobain poświęcony standardowi Multi Comfort w perspektywie globalnej - multicomfort.saint-gobain.com.

 

Grupa Saint-Gobain w gronie Najlepszych Pracodawców. W 2023 roku po raz dziesiąty otrzymaliśmy certyfikację Top Employers Polska 2023 i Top Employers Europa 2023.

top employer polska 2022

top employer europe 2022

top employer global 2022