Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce

W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od 25 lat. Jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2018 roku wyniosła ponad 5 mld PLN.  

Do Grupy Saint-Gobain w Polsce należy 20 marek:

PRODUKTY DLA BUDOWNICTWA:

Building Glass PolskaGlassolutionsEcophonIsoverIsorocPAM,RigipsSwisspacerVetrotechWeberLeca

ROZWIĄZANIA INNOWACYJNE:

SekuritSekurit TransportEnkapsulacjaAutover,  NortonPerformance PlasticsAdfors

DYSTRYBUCJA BUDOWLANA:

TadmarPlatforma Dla Remontu i Budowy

MULTICOMFORT WEDŁUG SAINT-GOBAIN

Misją firmy Saint-Gobain jest tworzenie wspaniałych miejsc do życia i podnoszenie jakości codziennego życia ludzi. Tak zrodziła się koncepcja budynków w standardzie MULTICOMFORT. Standard MULTICOMFORT polega na projektowaniu, budowaniu i remontowaniu domów, biur, szkół, szpitali i innych budynków w sposób zapewniający wygodę, sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu i przyjazny dla środowiska. Mieszkańcy Polski mogą dowiedzieć się więcej na temat koncepcji MULTICOMFORT odwiedzając stronę www.multi-comfort.pl, lub wchodząc na portal Grupy Saint-Gobain poświęcony standardowi MULTICOMFORT w perspektywie globalnej - multicomfort.saint-gobain.com.

 

Grupa Saint-Gobain w gronie Najlepszych Pracodawców. W 2019 roku po raz szósty otrzymaliśmy certyfikację Top Employers Polska 2019 i Top Employers Europa 2019.

top employer polska 2019

top employer europe 2019

top employer global 2019

Jesteśmy również Etyczną Firmą 2017!

etyczna firma 2017