2 min

SAINT-GOBAIN I PŁYTY MARKI RIGIPS Z TYTUŁEM KREATOR BUDOWNICTWA ROKU 2022

Kreatorbudownictwaroku2022_1600px
Kreatorbudownictwaroku2022_1600px

Firma Saint-Gobain Constructions Products Polska Sp. z o. o. i płyty marki Rigips wyróżnione tytułem Kreator Budownictwa Roku 2022!

Wiemy jak ważny jest rozwój branży budowlanej, dlatego każdego dnia pracujemy nad tworzeniem innowacyjnych i coraz bardziej neutralnych dla środowiska rozwiązań. Pozycja lidera w lekkim i zrównoważonym budownictwie to cel, do którego dążymy wspólnie z każdą z naszych marek.
Chwile takie jak odebranie nagrody Kreatora Budownictwa Roku, to znak, że idziemy w dobrym kierunku.  

Saint-Gobain Constructions Products Polska Sp. z o. o. drugi rok z rzędu otrzymało nagrodę w kategorii „Firma”, którą odebrał w imieniu firmy Mateusz Bagnecki, Application Development Department Manager.
W tym roku nagrodę odebrała także marka RIGIPS, za udoskonaloną płytę gipsowo-kartonową Rigips PRO typ A w kategorii „Produkt i Inwestycja.

„Płyta Rigips PRO typ A od zawsze wyróżniała się na rynku suchej zabudowy. Jako firma za cel stawiamy sobie słuchanie klienta i jego potrzeb. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że produkt, który oferujemy, spełnia ich oczekiwania” – mówi Agnieszka Gładysz, Product Manager w Rigips. 
 

Jest nam niezmiernie miło, że działania naszych marek zostały dostrzeżone i wyróżnione. Dziękujemy organizatorowi - Polska Izba Inżynierów Budownictwa i gratulujemy wszystkim laureatom. 
Razem wywierajmy pozytywny wpływ na naszą branżę! 

Dowiedz się więcej na temat udoskonalonej płyty RIGIPS PRO Typ A – Kreatora Budownictwa Roku 2022 w kategorii „Produkty i inwestycje”.