Architecture Student Contest 2023: wiemy, kto będzie reprezentował Polskę podczas światowego finału w Lizbonie!

Krajowy etap Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023, międzynarodowego konkursu dla studentów architektury, już za nami. W globalnym finale w Lizbonie Polskę reprezentować będzie duet studentek z Politechniki Wrocławskiej.

Zbliża się krajowy finał konkursu Architecture Student Contest 2023

Czas rejestracji i nadsyłania prac konkursowych Architecture Student Contest 2023 dobiegł końca. Teraz projekty ocenia JURY, które wkrótce wyłoni zwycięski zespół.

Saint-Gobain zaprasza do swojej przestrzeni w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego, stanowiąca część Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, została otwarta. Jednym z najemców tego prestiżowego obiektu jest Grupa Saint-Gobain w Polsce, partner inwestycyjny, który w przestrzeni PPK stworzył własne miejsce spotkań i dyskusji na temat innowacji i zrównoważonego budownictwa, dokąd zaprasza wszystkich zainteresowanych zrównoważonym rozwojem oraz działaniami z zakresu ESG.

Nowa linia do produkcji welonów powlekanych w Saint-Gobain ADFORS Polska

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na materiały dla lekkiego budownictwa, firma Saint-Gobain ADFORS oddała właśnie do użytku nową, wydajniejszą i bardziej zrównoważoną środowiskowo linię produkcji powlekanych welonów szklanych w swoim zakładzie w Gorlicach w Polsce.

Grupa Saint-Gobain w Polsce z prestiżową nagrodą Builder Awards

Nasze osiągnięcia w branży budowlanej zostały wyróżnione i docenione przez Radę Naukową oraz Redakcję miesięcznika Builder Polska. W tegorocznej, XX edycji Builder Awards, zostaliśmy nagrodzeni w dwóch kluczowych kategoriach. Uzyskaliśmy tytuł „Budowlana Firma Roku”, a wyróżnienie „Osobowość Branży” otrzymała Joanna Czynsz-Piechowiak, CEO Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie.

Kolejna lekcja ekologii z Saint-Gobain Transport Division

Saint-Gobain Sekurit Transport Division wraz z Miejskim Przedszkolem nr 7 w Żarach realizuje projekt pod hasłem „Zielone Przedszkole z Saint-Gobain”, w ramach którego organizowanych jest szereg akcji z udziałem dzieci w tematyce szeroko rozumianej ekologii i ochrony środowiska. Odpowiedzialność społeczna w obszarze zrównoważonego rozwoju zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią jest dla Grupy Saint-Gobain jednym z kluczowych elementów planu strategicznego Grow&Impact.