Saint-Gobain i Tion Renewables AG podpisały długoterminową umowę zakupu zielonej energii elektrycznej

Grupa Saint-Gobain w Polsce i Tion Renewables (obecnie w trakcie zmiany nazwy z Pacifico Renewables Yield AG) podpisały 15-letnią umowę wirtualnego zakupu energii elektrycznej (PPA) z klauzulą „pay as produced” dla lądowych farm wiatrowych Tion Renewables w Polsce. Jest to jedna z największych umów PPA tego typu podpisanych w Polsce i kamień milowy na drodze Saint-Gobain do osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku.

Warszawa 2050 | Stolica Polski oczami młodych

W centrum Warszawy przy Pawilonie Architektury Zodiak otwarto wystawę „Warszawa 2050 – miastem przyszłości”, inspirowaną raportem Polskie Miasta Przyszłości 2050. Wraz ze współorganizatorem m. st. Warszawa studenci Politechniki Warszawskiej przedstawiają stolicę, którą możemy ujrzeć za 30 lat.

Wystawa „La Défense a Gliwice”

Saint-Gobain GLASS sponsorem plenerowej wystawy fotografii poświęconej architekturze współczesnej i dziełom sztuki podparyskiej La Défense. To właśnie w sercu tej dzielnicy mieści się siedziba Grupy Saint-Gobain.

WSZYSTKO MOŻNA PRZEKSZTAŁCIĆ. JAK PRODUKTY I ROZWIĄZANIA GRUPY SAINT-GOBAIN TWORZĄ ZRÓWNOWAŻONE BUDOWNICTWO?

Stawiając czoła wyzwaniom związanym z przyszłością naszej planety, Saint-Gobain angażuje się w transformację branży budowlanej i przekształcanie miast na rzecz lepszej przyszłości.

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Emocje towarzyszyły nam i uczestnikom międzynarodowego finału konkursu Architecture Student Contest od początku. Zobaczcie co się działo podczas wydarzenie w Warszawie. Zapraszamy na fotorelację.

Utworzenie Fundacji Saint-Gobain w Polsce

Działania Saint-Gobain w Polsce na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy.