Saint-Gobain po raz kolejny w indeksie Gender-Equality Bloomberga

Po raz piąty z rzędu firma Saint-Gobain znalazła się w Bloomberg Gender-Equality Index (GEI), który w tym roku obejmuje 484 firmy reprezentujące 45 krajów.
Zakład Saint-Gobain w Żarach

Saint-Gobain SEKURIT zwiększa aktywność w Polsce

Decyzja Saint-Gobain Sekurit o zwiększeniu swojej aktywności w Polsce, a dokładnie w nowo powstałym zespole magazynowo-produkcyjnym CTPark - obszar inwestycyjny Iłowa, jest zgodna z polityką Zrównoważonego Rozwoju i redukcji emisji śladu węglowego Grupy Saint-Gobain. W związku z otwarciem nowej aktywności nastąpi konsolidacja dotychczasowych działalności magazynowo-produkcyjnych mieszczących się obecnie w oddalonych od siebie różnych lokalizacjach. Da to możliwość rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami OEM (Tesla, Porsche, BMW) i rozpoczęcia nowych projektów (FORD, MERCEDES).

Top Employer 2023! Saint-Gobain 8. rok z rzędu wśród najlepszych pracodawców na świecie i po raz 10. z tytułem Top Employer Polska!

Już ósmy rok z rzędu nagroda „Top Employer Global” została przyznana Grupie Saint-Gobain. To tym większe wyróżnienie z uwagi na fakt, że certyfikat powędrował jedynie do 15 firm na całym świecie. Z kolei Saint-Gobain w Polsce otrzymało po raz dziesiąty tytuł „Top Employer Polska”.

Współpraca Saint-Gobain z Politechniką Łódzką

Grupa Saint-Gobain w Polsce i Politechnika Łódzka podpisały list intencyjny dotyczący współpracy na rzecz rozwoju i edukacji studentów, a także wspólnych przedsięwzięć badawczych.

Saint-Gobain Architecture Student Contest oczami jurorów i uczestników

Przyszłość budownictwa spoczywa w rękach młodych specjalistów! Międzynarodowy konkurs dla studentów architektury Architecture Student Contest jest tego najlepszym przykładem!

Poznajcie naszych górników z RIGIPS

Skąd wydobywamy gips do produkcji płyt gipsowo-kartonowych? Zapraszamy na film!