Hero Image
BuilderAwards2022_16marca-307_baner_news
2 min

GRUPA SAINT-GOBAIN W POLSCE Z PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ BUILDER AWARDS

Nasze osiągnięcia w branży budowlanej zostały wyróżnione i docenione przez Radę Naukową oraz Redakcję miesięcznika Builder Polska. W tegorocznej, XX edycji Builder Awards, zostaliśmy nagrodzeni w dwóch kluczowych kategoriach. Uzyskaliśmy tytuł „Budowlana Firma Roku”, a wyróżnienie „Osobowość Branży” otrzymała Joanna Czynsz-Piechowiak, CEO Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie.

Builder Awards to doroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie jest polskie budownictwo i jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży.

Tym, którzy odgrywają wiodącą rolę w polskim budownictwie, architekturze oraz nauce i edukacji, wpływając na trwały rozwój naszej branży, magazyn „Builder”  przyznaje między innymi wyróżnienia: OSOBOWOŚĆ BRANŻY i BUDOWLANA FIRMA ROKU. To nagrody dla niekwestionowanych liderów branży i najlepszych managerów spośród przedstawicieli wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, wykonawców, producentów oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji. Wyróżnienia posiadają ugruntowaną renomę i cieszą się uznaniem w środowisku budowlanym.

Image

 

BUDOWLANA FIRMA ROKU
Wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika  „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia  w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży  i konkurencji. 

Image

 

OSOBOWOŚĆ BRANŻY
Wyróżnienie specjalne, przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych – osobowościom branży, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.