Celem innowacyjnego programu MULTICOMFORT Saint-Gobain jest uświadomienie architektom, wykonawcom, deweloperom a przede wszystkim inwestorom, że przestrzeń życiowa wpływa na dobre samopoczucie człowieka i jego codzienną efektywność.

Czynnikami bezpośrednio oddziaływującymi na jakość naszego życia są przyjemna temperatura, dostęp do dziennego światła, cisza i dobra akustyka oraz świeże powietrza wraz z optymalną wilgotnością.

W ramach standardu nasi eksperci wypracowali idealny balans pomiędzy wymienionymi komfortami. Każdego dnia przekonują się o tym właściciele, uczniowie i pracownicy, którzy mieszkają oraz pracują w budynkach MULTICOMFORT na całym świecie.

Sławomir Kocur

MULTICOMFORT Saint-Gobain, Krajowy Menadżer Sprzedaży PreFab i MULTICOMFORT

 

Standard MULTICOMFORT oznacza idealny balans czynników oddziałujących na człowieka, zapewniający pełny komfort. To zbiór wytycznych technicznych, które można z powodzeniem zastosować w budowie obiektów każdego typu: domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, biurowców, szkół i innych budynków użytku publicznego.

Dowiedz się, gdzie powstały najciekawsze realizacji w standardzie. Przekonaj się, jak szybko rozwinęliśmy nasze marzenie o komfortowej przestrzeni do życia, pracy i odpoczynku.