SEKURIT SERVICE

Sekurit Service to kompleksowa oferta dla monterów. To wszechstronny partner biznesowy i zaufany dostawca szyb i produktów pokrewnych na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Skupia się na świadczeniu unikalnych usług wspartych jakością produktów. Oznacza to troskę o klientów, inspirowanie pracowników, dostarczanie wyjątkowych produktów i dbanie o planetę.

DYSTRYBUTOR SZYB SAMOCHODOWYCH

Saint-Gobain Sekurit Service jest dystrybutorem szyb samochodowych marki Sekurit na rynku wtórnym oraz produktów pokrewnych, takich jak: uszczelki, narzędzia, kleje oraz akcesoria. Naszym Klientom oferujemy artykuły niezbędne do wymiany i naprawy szyb samochodowych.

oferta SEKURIT SERVICE obejmuje:

 • Dystrybucję i eksport

  Prowadzimy hurtową sprzedaż szyb marki Sekurit do samochodów osobowych i ciężarowych, oraz autobusów na rynku wtórnym w Polsce oraz Europie Wschodniej i Środkowo-Wschodniej. W kraju współpracujemy w tym zakresie z warsztatami szybiarskimi, blacharskimi oraz dystrybutorami części zamiennych.

 • Firmy ubezpieczeniowe i floty

  Oferujemy bezgotówkową likwidację szybowych szkód komunikacyjnych przy współpracy z wiodącymi w Polsce firmami ubezpieczeniowymi oraz z firmami zarządzającymi flotą samochodową.

Co nas wyróżnia:

 • stałe poszerzanie asortymentu o najnowsze modele szyb i akcesoriów,

 • nowatorski system dystrybucji pojedynczych szyb,

 • profesjonalna obsługa klienta hurtowego i detalicznego,

 • nieustanne zdobywanie nowych obszarów działalności,

 • przyjazna atmosfera w pracy.

KONTAKT

Zobacz jak możesz się z nami skontaktować.

Dane dotyczące spółki oraz szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania przez nią danych osobowych można znaleźć na stronie www spółki.

Sekurit Service Polska

Dystrybutor szyb samochodowych marki Sekurit na rynku wtórnym oraz produktów pokrewnych, takich jak: uszczelki, narzędzia, kleje, akcesoria a także folie przyciemniające do szyb oraz wycieraczki.
ul. Sosnowiec 1c, Budynek 1b, 95-010 Stryków, woj. łódzkie
Tel.: +48 42 256 27 09/10
+ Zaplanuj trasę

Sekurit Service Polska (Sekretariat)

Tel.: +48 42 256 27 01