PLATFORMA DLA REMONTU I BUDOWY

Hurtownia dla profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej oraz klientów indywidualnych.

Hurtownia dla profesjonalnych wykonawców

Jesteśmy siecią hurtowni materiałów budowlanych i remontowych, która w 2015 roku świętowała swoje 15. urodziny. Nasze cztery oddziały znajdują się w Warszawie i Czeladzi.

Platforma powstała z myślą o tych, którzy wykańczają lub prowadzą remont mieszkania, a także budują domy. Bogata oferta produktowa jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych wykonawców, którym pozwala w jednym miejscu zaopatrzyć się od fundamentów aż po dach.

W Platformie oprócz fachowego doradztwa Klienci mogą liczyć na szeroki wachlarz usług, takich jak pomoc w kosztorysowaniu, mieszanie farb, cięcie kabla, pomoc w załadunku produktów, dostawa we wskazane miejsce, możliwość zwrotu niewykorzystanych towarów, obsługa na terenie budowy, odroczony termin płatności.

W 2015 roku w oddziale na Targówku otworzyliśmy jeden z największych salonów farb i tynków w Warszawie pod względem rodzaju produktów i ilości różnych marek w jednym miejscu.

Oprócz gotowych kolorów farb i specjalistycznych produktów, na miejscu mamy mieszalniki, dzięki którym uzyskujemy odcienie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Podążając za potrzebami naszych Klientów uruchomiliśmy sklep internetowy www.remontibudowa.pl. Teraz każdy może dokonać zakupu szerokiej gamy naszego asortymentu w dowolnym czasie z dowolnego miejsca.

Co nas wyróżnia:

  • partnerskie, długofalowe relacje z Klientami,

  • indywidualna opieka Przedstawiciela ds. Kluczowych Klientów,

  • odroczony termin płatności,

  • gwarancja najniższej ceny,

  • program Certyfikowany Partner Handlowy.