Isoroc - płyty z wełny mineralnej Isofas, Isovent, Isolight i inne

Producent pełnego asortymentu płyt z wełny mineralnej, do stosowania w budownictwie, jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwogniowa.

Poprawa efektywności energetycznej i akustycznej oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obiektów budowlanych

ISOROC to młoda marka, która swoje istnienie rozpoczęła w 2004 roku. Zakład produkcyjny wełny mineralnej zlokalizowany jest na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nidzicy. Od 24 listopada 2017 roku firma ISOROC Polska S.A. jest częścią Grupy Saint-Gobain i tym samym realizuje umocnienie jej strategicznej pozycji na rynku materiałów izolacyjnych w Europie Środkowej. Produkcja wełny mineralnej marki ISOROC w tym momencie odbywa się na jednej linii. Planowane jest uruchomienie kolejnej linii dzięki której możliwa będzie zwiększona realizacja dostaw nie tylko w Polsce ale również w Niemczech i krajach skandynawskich. Materiały termoizolacyjne marki ISOROC zostały zastosowane między innymi w takich obiektach jak: Stadion Cracovii w Krakowie, budynek Złota 44 w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Osiedle Garnizon w Gdańsku, Galeria Serenada w Krakowie, Apartamenty Mała Góra w Krakowie, Szpital Miejski w Zawierciu.

oferta Isoroc - płyty z wełny mineralnej Isofas, Isovent, Isolight i inne obejmuje:

 • BUDOWNICTWO OGÓLNE

   

  ISOLIGHT

  Lekka, sprężysta; łatwo dopasowuje się do izolowanej powierzchni, zapewnia odpowiedni komfort cieplny i pozwala ścianom oddychać. Do izolacji poddasza, stropów na legarach, ścianek działowych, sufitów podwieszanych, wypełnień konstrukcji stalowych, stropodachów wentylowanych.

 • FASADY WENTYLOWANE

   

  ISOVENT

  Do izolacji ścian zewnętrznych ocieplanych metodą lekką-suchą z elewacją z paneli (np. z blachy, deski, siding), ścian trójwarstwowych, ścian zewnętrznych z elewacją z kamienia lub szkła, ścian szkieletowych, ścian działowych, ścian trójwarstwowych fundamentowych.

   

   ISOPANEL-W / ISOVENT-MW 

  Płyty jednostronnie pokryte czarnym, zbrojonym szklanym welonem stanowią doskonałą wiatroizolację. Do izolacji ścian zewnętrznych ocieplanych metodą lekką-suchą z elewacją z paneli (np. z blachy, deski, siding), ścian trójwarstwowych, ścian zewnętrznych z elewacją z kamienia lub szkła, ścian szkieletowych, ścian działowych, ścian trójwarstwowych fundamentowych.

 • ETICS (External Thermal Insulation Composite System)

   

   ISOFAS / ISOPANEL 

  Do izolacji ścian zewnętrznych ocieplanych metodą lekką-mokrą (ETICS).

   

  ISOFAS-P

  Do izolacji ścian zewnętrznych ocieplanych metodą lekką-mokrą (ETICS), dylatacji.

   

  ISOFAS-LM

  Płyta lamelowa o wymiarach 200x1200 mm dzięki prostopadłemu układowi włókien posiada wysokie parametry mechaniczne. Z powodzeniem można ją stosować do izolacji nawet najbardziej złożonych detali architektonicznych. Do izolacji ścian zewnętrznych ocieplanych metodą lekką-mokrą (ETICS).

 • STROPY GARAŻY I PIWNIC

   

  Płyty lamelowe fazowane lub fazowane i jednostronnie gruntowane zapewniają czystą, wolną od pyłu powierzchnię gotową na aplikację tynku metodą natryskową. Dzięki fazowanym krawędziom lameli zapewniony zostaje estetyczny efekt końcowy izolowanych powierzchni.

   

  ISOFAS-LM (fazowany), ISOFAS-LMG (fazowany, gruntowany), ISOLAM-G
  (fazowany, gruntowany)

   

  Do izolacji stropów nad pomieszczeniami nieogrzewanymi, np. stropy garaży, piwnic, itp. ocieplanych w systemie garażowym (metodą natryskową).

 • DACHY PŁASKIE

   

   ISOROOF-H - System ISODACH MONO 

   

  Do izolacji stropodachów niewentylowanych w dachach płaskich w systemie jednowarstwowym, izolacja podłóg pod wylewkę betonową.

   

   ISOPANEL-D - System ISODACH 

   

  Do izolacji stropodachów niewentylowanych w dachach płaskich w systemie dwuwarstwowym ISODACH (jako warstwa podkładowa).

   

   ISOROOF-T - System ISODACH 

   

  Do izolacji stropodachów niewentylowanych w dachach płaskich w systemie dwuwarstwowym ISODACH (jako warstwa wierzchnia).

Co nas wyróżnia:

 • Najwyższy poziom izolacyjności cieplnej

 • Naturalne komponenty

 • Realizacja niestandardowych zamówień

 • Dbałość o środowisko

KONTAKT

Zobacz jak możesz się z nami skontaktować.

Dane dotyczące spółki oraz szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania przez nią danych osobowych można znaleźć na stronie www spółki.

Isoroc

Producent pełnego asortymentu płyt z wełny mineralnej, do stosowania w budownictwie, jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwogniowa.
ul. Leśna 30 13-100 Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 89 625 03 00
+ Zaplanuj trasę