Glassolutions - rozwiązania ze szkła i systemy szklarne

Wiodący dostawca rozwiązań i systemów szklanych dla producentów okien, instalatorów fasad i firm zajmujących się montażem szkła we wnętrzach.

ROZWIĄZANIA I SYSTEMY W ZAKRESIE SZKŁA BUDOWLANEGO

GLASSOLUTIONS jest dostawcą rozwiązań i systemów szklanych dla producentów okien, instalatorów fasad i firm zajmujących się montażem szkła we wnętrzach. Dostarczane produkty wytwarzane są w sześciu nowoczesnych centrach produkcyjnych w Polsce wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Wysoka jakość rozwiązań i systemów szklanych powstaje z myślą o komforcie użytkowników.

oferta Glassolutions - rozwiązania ze szkła i systemy szklarne obejmuje:

  • Rozwiązania GLASSOLUTIONS zapewniają komfort użytkowania połączony z dbałością o wyeksponowanie najlepszych cech architektury. Możliwości innowacyjnego wykorzystania szkła w projektach odzwierciedla szeroka paleta oferowanych produktów. Oferta obejmuje energooszczędne i ekologiczne szyby zespolone zapewniające szereg funkcji użytkowych, a także szkło fasadowe oraz innowacyjne systemy przeszkleń we wnętrzach o bogatej funkcjonalności.

  • Do najważniejszych rozwiązań należą m.in.:

  • CLIMATOP FAMILY

    Ekologiczne szyby dwukomorowe CLIMATOP FAMILY zostały nagrodzone prestiżową nagrodą Top Builder. Ich funkcjonalność odpowiada potrzebom współczesności zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfortu akustycznego i termicznego. Stworzone je z myślą o ułatwieniu wyboru poszczególnych szyb zespolonych w zależności od zapotrzebowania na konkretną funkcję. FAMILYSILECE dedykowane są użytkownikom ceniącym sobie ciszę w zgiełku miasta czy okolicy lotniska. FAMILYECO polecane są do budynków, których mieszkańcom zależy na obniżeniu kosztów ogrzewania i oraz pozyskiwaniu darmowej energii z promieniowania słonecznego. Natomiast głównym zadaniem produktów FAMILYSAFE jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w zakresie ochrony przed włamaniem, a także w razie rozbicia czy wpadnięcia na szkło. Szeroka gama oferowanych rozwiązań otwiera przez użytkownikami nowe możliwości.

  • PRIVA-LITE

    To aktywne i inteligentne szkło o zmiennej przezierności. Pod wpływem prądu zmienia swoją półprzeźroczystą postać na przezierną. Co ważne, niezależnie od transparentności charakteryzuje się stałą, bardzo wysoką przepuszczalnością światła.

  • BIOCLEN+

    Innowacyjne szkło samoczyszczące pokryto niewidoczną powłoką mineralną o własnościach fotokatalitycznych i hydrofilnych. Powłoka ułatwia czyszczenie szkła i utrzymanie go w czystości. Usuwanie zanieczyszczeń nagromadzonych na powierzchni szkła odbywa się bowiem przy pomocy działaniu promieni UV oraz wody.

  • CLIP-IN SILENCE

    Dźwiękoszczelne systemy bez ramowych szklanych drzwi i ścian działowych. Przetestowane pod kątem izolacyjności akustycznej zapewniają najwyższy komfort akustyczny.

  • TEX GLASS

    To połączenie innowacyjnych materiałów i odważnych koncepcji aranżacji pomieszczeń według najnowszych nurtów designu. Linia dekoracyjnego szkła laminowanego jest wypełniona tekstyliami z kolekcji NYA NORDISKA lub siatkami z metali.

    ... wymienione produkty i rozwiązania stanowią tylko część ogromnego potencjału szkła, którego pełnię prezentuje szerokie portfolio GLASSOLUTIONS.

Co nas wyróżnia:

  • innowacyjność technologiczna

  • najwyższa jakość oferowanych produktów

  • bogate portfolio

  • profesjonalny serwis

KONTAKT

Zobacz jak możesz się z nami skontaktować.

Glassolutions

Wiodący dostawca rozwiązań i systemów szklanych dla producentów okien, instalatorów fasad i firm zajmujących się montażem szkła we wnętrzach.
ul. Kolejowa 1 32-312 Jaroszowiec, woj. małopolskie
Tel.: +48 32 649 95 12
+ Zaplanuj trasę