Saint-Gobain - dla wyższej jakości

Dla wyższej jakości

Nasze rozwiązania, dzięki trwałości i innowacyjności, umożliwiają oszczędność energii zarówno zimą jak i latem, są bezpieczne i niezawodne oraz dostosowane do każdego regionu i klimatu. Spełniają wymagania norm i wytycznych dotyczących komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa co potwierdzają certyfikaty.

Niezawodność

Projekt oraz wybór materiałów i wykonawców ma ogromne znaczenie dla póżniejszej eksploatacji budynku. Nikt nie chce się przejmować błędami konstrukcyjnymi, kolejnymi renowacjami i niepotrzebnymi kosztami. To na co warto zwracać uwagę przy budowie to certyfikaty, które gwarantują bezpieczne i długotrwałe korzystanie z materiałów. Zadbamy w ten sposób o swój komfort, dobrą akustykę oraz zachowamy pierwotną estetyką budynku na dłużej.

Estetyka wykończenia

Budynek musi być wpisany w otaczającą go architekturę, położenie geograficzne czy też kulturę, a jednocześnie spełniać swoje przeznaczenie i funkcję. Przy czym najlepiej aby się wyróżniał spośród pozostałych, dlatego projektanci potrzebują materiałów, które zrealizują ich wizję. W portfolio Saint- Gobain znajdziemy rozwiązania, które pozwolą stworzyć wyjątkowe detale bryły budynku jak i uzyskać niebagatelne i komfortowe wnętrza.