Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce

W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od 25 lat. Jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2017 roku wyniosła 4,7 mld PLN.

MULTICOMFORT WEDŁUG SAINT-GOBAIN

Misją firmy Saint-Gobain jest tworzenie wspaniałych miejsc do życia i podnoszenie jakości codziennego życia ludzi. Tak zrodziła się koncepcja budynków w standardzie MULTICOMFORT. Standard MULTICOMFORT polega na projektowaniu, budowaniu i remontowaniu domów, biur, szkół, szpitali i innych budynków w sposób zapewniający wygodę, sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu i przyjazny dla środowiska. Mieszkańcy Polski mogą dowiedzieć się więcej na temat koncepcji MULTICOMFORT odwiedzając stronę www.multi-comfort.pl, lub wchodząc na portal Grupy Saint-Gobain poświęcony standardowi MULTICOMFORT w perspektywie globalnej - multicomfort.saint-gobain.com.

 

Grupa Saint-Gobain w gronie Najlepszych Pracodawców. W 2018 roku po raz piąty otrzymaliśmy certyfikację Top Employers Polska 2018 i Top Employers Europa 2018.

top employer polska 2018
top employer europe 2018
top employer europe 2018