top employer polska 2018
top employer europe 2018
top employer global 2018

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy wizjonerami! Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Tworzymy produkty, które czynią przestrzenie, w których mieszkamy, pracujemy i podróżujemy bardziej komfortowymi i wydajnymi. Bazując na naszym 350 – letnim doświadczeniu wspólnie tworzymy rozwiązania lepszego jutra zabezpieczając przyszłość kolejnych pokoleń. Dołącz do nas i zrób o krok więcej niż wszyscy inni!

Jesteśmy pasjonatami! Wierzymy, że produkty, które wspólnie tworzymy mogą mieć realny wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi, w ponad 20 zakładach produkcyjnych i 60 punktach dystrybucyjnych w Polsce tworzymy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu. Dołącz do nas i przygotuj się na tworzenie rozwiązań zmieniających jakość życia każdego z nas!

Jesteśmy ludźmi! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szanujemy indywidualności i wspólnie dbamy o rozwój każdego z nas. Zapewniamy narzędzia, które pozwolę Ci skutecznie rozwinąć Twój potencjał. Uczymy się i zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam podejmować wyzwania i realizować projekty, które przełamują granice. „Sky is the limit?” – my dotarliśmy na Marsa. Dołącz do nas i zastanów się jak pokierujesz swoją karierą mogąc czerpać z wiedzy ponad 170 tysięcy współpracowników w ponad 60 krajach na świecie!

Zobacz co możesz zyskać ?

  • universum 2015
  • przyjazna rekrutacja
  • najbardziej pożądani pracodawcy
  • karta różnorodności
  • GC